img Охоронне агентство в місті Чернівці
Головна
Послуги
Охорона приватних будинків та квартир
Охорона приватних будинків та квартир

Будинок під охорону - це просто

В охоронному агентстві «Таргет» власники приватних будинків та квартир можуть підібрати найбільш підходящу для себе систему охорони, яка буде максимально відповідати Вашим потребам і не позначиться негативно на сімейному бюджеті. Охорона будинку включає в себе різні способи нагляду та захисту. Який саме спосіб обрати - підкажуть наші спеціалісти після перевірки Вашого будинку, проаналізувавши всі загрози і ризики.

Охорона приватного будинку чи квартири в Чернівцях може здійснюватися за допомогою таких способів:

  • Встановлення охорони будинку у вигляді сигналізації по периметру кількох будинків - найбільш доступний метод, який все частіше використовують жителі приватних секторів, щоб убезпечити своє нерухоме майно.
  • Фізична охорона - окремий співробітник або група спеціально навчених людей, відповідальних і надійних, які будуть охороняти Ваш будинок цілодобово, спостерігаючи за територією. Для цього використовується регулярний обхід і стеження за допомогою камер спостереження.
  • Пультова охорона (сигналізація) - найбільш поширений спосіб, що дозволяє охороняти власність без залучення в будинок сторонніх людей. Суть цього методу полягає в монтажі системи з датчиками, які можуть реагувати як на рух, так і на відкриття вікон, дверей і т.д., в залежності від обраного замовником типу. При надходженні сигналу на пульт охоронного агентства, група швидкого реагування прибуває протягом 3-5 хвилин.
  • Система відеоспостереження - онлайн доступ до інтернет-сервісу, через який можна спостерігати за своїм будинком.
  • GPS моніторинг - забезпечує дуже високу точність розташування об'єкта, від 5 до 15 метрів.
  • Пожежна охорона - підключення системи пожежної сигналізації приміщення на наш пульт спостереження.

Поставити будинок під охорону - значить повністю убезпечити життя, здоров'я членів своєї сім'ї та захистити цілісність майна.