img Охоронне агентство в місті Чернівці
Головна
Про компанію
Про компанію

Як вберегти і захистити своє майно?

Які заходи з охорони будинку необхідно зробити, щоб відчувати себе в повній безпеці у власному будинку або квартирі? З цим питанням часто зіштовхується кожен власник житла. Забезпечуючи охорону будинків та квартир в Чернівцях та інших містах України вже більше десяти років, охоронне агентство «Таргет» допоможе розібратися Вам в цьому питанні і забезпечити надійною охороною Вас та Ваш будинок.

Охорона власних будинків чи квартир може здійснюватися за допомогою:

  • встановлення пультової пожежної та охоронної сигналізації
  • виїзду групи швидкого реагування на виклик тривоги
  • монтажу відеоспостереження в будинку або по периметру території
  • системи охорони периметра

Види охоронної сигналізації для будинку:

  • автономна сигналізація
  • індивідуальне оповіщення
  • підключення на пульт охорони

Повний пакет охоронних послуг від агентства «Таргет»

Охоронне агентство «Таргет» надає повний пакет послуг для захисту Вашого будинку або квартири. Співробітники спочатку ретельно вивчають всі нюанси кожного будинку, всебічно оцінюють ситуацію і враховують всі фактори, які негативно впливають на безпеку проживання. Проаналізувавши всі загрози і ризики, фахівці проектують індивідуальну систему безпеки, після чого пропонують її замовнику. Чим краще захищений Ваш будинок, тим менше ймовірність того, що злодії вирішать вибрати його собі за мету.

 

З метою організації охорони квартир або приватних будинків, рекомендується монтувати систему відеоспостереження. При бажанні, клієнт отримає доступ до інтернет-сервісу, через який в будь-який час зможе спостерігати за своїм будинком.

 

Також охоронне агентство «Таргет» надає послуги з охорони офісів та організацій, супроводу цінних вантажів та транспорту, охорони та супроводу приватних осіб, охорони масових заходів, перевірки на наявність прихованого спостереження, GPS та відеомоніторингу.